Фотография 1

softsvit - Медок, 1С (Тернопіль)

Бюджетні організації

1S_box

1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України

Програмний продукт “1С:Підприємство 8. Бухгалтерія для бюджетних установ України” включає технологічну платформу “1С:Підприємство 8″ і прикладне рішення (конфігурацію) “Бухгалтерія для бюджетних установ України”.
Детальніше…

 
1S_box

1С:Підприємство 8. Зарплата і кадри для бюджетних установ України

Програмний продукт включає технологічну платформу “1С:Підприємство 8″ і прикладне рішення (конфігурацію) “Зарплата і кадри для бюджетних установ України”
Детальніше…

 
1S_box

1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ

Програмний продукт “1С:Підприємство 8. Комплексний облік для бюджетних установ України” включає технологічну платформу “1С:Підприємство 8″ і прикладне рішення (конфігурацію) “Комплексний облік для бюджетних установ України”.
Детальніше…

 
1S_box

1С:Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для України

Конфігурація “1С:Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для України” призначена для автоматизації обліку планування та розподілу фінансування бюджетними коштами в рамках відомства з консолідацією даних в єдиній інформаційній базі.
Детальніше…

 
1S_box

1С:Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для місцевих рад України

Дана конфігурація в цілому має ті ж можливості, що і програмний продукт “1С:Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для України”.
Детальніше…

 
1S_box

1С: Підприємство 8. Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України

Дана конфігурація дозволяє не тільки вести облік даних організації-одержувача, а й здійснювати обмін цими даними з вищим розпорядником, і може використовуватися в якості складової облікового комплексу, що охоплює завдання як розпорядника коштів, так і їх одержувачів. В цьому випадку “Розпорядник бюджетного фінансування для підвідомчих організацій України” дозволяє організувати електронний документообіг з вищим розпорядником і використовуваної ним системою “Розпорядник бюджетного фінансування для України”.
Детальніше…