Фотография 1

SoftSvit - 1С:Підприємство

Будівництво та нерухомість

Бухгалтерія будівельної організації

Програмний продукт “ Бухгалтерія будівельної організації” включає технологічну платформу, весь функціонал конфігурації “Бухгалтерія для України” і конфігурацію (прикладне рішення) “Бухгалтерія будівельної організації”
Детальніше…

 

 

Пiдрядник будiвництва 3.0 Управлiння будiвельним виробництвом

Основна поставка програмного продукту включає платформу, конфігурацію “Підрядник будівництва 3.0 управлiння будiвельнім виробництвом”, документацію по платформі, опис конфігурації “Підрядник будiвництва 3.0 управлiння будiвельнім виробництвом “, ключі захисту на платформу і конфігурацію, ліцензії на використання системи і конфігурації” Підрядник будівництва 3.0 управлiння будiвельнім виробництвом “на одному робочому місці.
Детальніше…

 

 

Облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні

Програмний продук облік в ОСББ, розрахунок квартплати в Україні” призначений для автоматизації ОСББ (об’єднань співвласників багатоквартирних будинків) та інших підприємств ЖКГ України. Програма дозволяє автоматизувати розрахунок квартплати та інших комунальних послуг, а також паспортний облік.
Детальніше…

 

 

Пiдрядник будiвництва 4.0. Керування фiнансами

Програмний продукт керування фiнансами” включає технологічну платформу, весь функціонал конфігурації “Бухгалтерія для України” і конфігурацію (прикладне рішення) “Підрядник будівництва 4.0. Керування фiнансами”.
Детальніше…