Фотография 1

SoftSvit - 1С:Підприємство

Сфера послуг

CRM СТАНДАРТ для України

Результати дослідженнь роботи компаній малого бізнесу, проведені компанією в 2009-2010 рр., дозволили створити оптимальне рішення, яке задовольняє потреби малого бізнесу в управлінні продажами, маркетингом і обслуговуванням клієнтів.
Головними перевагами рішення є швидке розгортання системи і можливість самостійного освоєння, без додаткових витрат на впровадження.
Детальніше…

CRM ПРОФ для України

Конфігурація “CRM ПРОФ для України” розроблена в середовищі і підтримує всі переваги цієї сучасної технологічної платформи: масштабованість, простота адміністрування і конфігурації.
Детальніше…

Салон краси

Галузеве рішення “Салон краси” призначене для автоматизації управління та обліку як одиночних, так і в мережевих закладах – салонах краси, перукарнях, манікюрних і масажних салонах, студіях засмаги.
Детальніше…

SPA-салон

Галузеве рішення призначене для автоматизації діяльності мережевих і одиночних SPA-салонів, Wellness-центрів, великих салонів краси та масажних салонів.
Детальніше…

Фітнес клуб

Програмний продукт Фітнес клуб розроблений спеціально для ведення оперативного та управлінського обліку на підприємствах оздоровчого спрямування (фітнес та велнес центри, спорткомплекси, басейни тощо).
Детальніше…

Управління сервісним центром

Система призначена для ведення тільки управлінського обліку і дозволяє:
автоматизувати робочі місця приймальника і майстри;
оптимізувати роботу персоналу і скоротити простої за рахунок використання механізму з розподілу завантаження майстрів, у тому числі і виїзних;
оперативно відслідковувати замовлення на ремонт, стадію їх виконання, вартість робіт і ефективність підприємства;
оптимізувати замовлення запчастин виробникам і постачальникам з урахуванням потреб сервісного центру і наявних заявок на ремонт;
контролювати заборгованість по взаєморозрахунках, в тому числі по гарантійних ремонтах.
Детальніше…