Фотография 1

SoftSvit - 1С:Підприємство

Інші рішення

Керівник. Базова версія

Конфігурація розроблена як зручний інструмент роботи фінансових менеджерів і головних бухгалтерів. Звіти програми адаптовані для оперативного надання інформації про фінансові результати власникам та директорам підприємства.
Детальніше…

Управління Проектним Офісом

Впровадження рішення «Управління проектним офісом» сприяє підвищенню якості управлінських рішень і досягненню стратегічних цілей підприємства через підвищення ефективності управління інформаційними потоками, знаннями і процесами підприємства.
Детальніше…

Бізнес-школа ПРОФ

Призначення продукту
1. Розробка власних навчальних курсів з метою їх використання всередині компанії або продажу кінцевим користувачам
2. Проведення навчання за допомогою навчальних курсів серії “Бізнес-Школа” на індивідуальному комп’ютері, в локальній мережі підприємства або через Інтернет.
3. Адаптація тиражних навчальних курсів, випущених в серії “Бізнес-Школа”, під специфіку роботи компанії. При виконанні рекомендацій по адаптації курсів зберігається можливість виконувати подальші поновлення курсів від постачальника.
Детальніше…

Інвентаризація та управління майном

Конфігурація “Інвентаризація та управління майном” призначена для автоматизації процесів управління об’єктами майна з метою зниження невиробничих витрат. В цілому конфігурація надає можливості управління майном, проведення інвентаризацій і діагностичних оглядів.
Конфігурація охоплює процеси, що супроводжують об’єкти майна на всьому життєвому циклі. Система може використовуватися як невеликими компаніями, так і великими компаніями, що мають територіально розподілену структуру з безліччю філій.
Детальніше…

ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ

Рішення “ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ” – це універсальна система для служби Service Desk (служби технічної підтримки), проста в налаштуванні і використанні. Вона призначена для ІТ-підрозділів організацій та сервісних компаній. Система розроблена на основі бібліотеки ITIL v3 (IT Infrastructure Library – бібліотека передового досвіду в області управління ІТ).
Детальніше…

ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства ПРОФ

Рішення “ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства ПРОФ” – це універсальна система для Service Desk (служби технічної підтримки), проста вналаштуванні і використанні. Вона призначена для ІТ-підрозділів організацій тасервісних компаній. Система розроблена на основі бібліотеки ITIL v3 (IT Infrastructure Library – бібліотека передового досвіду в області управління ІТ).
Детальніше…