softsvit - Медок, 1С (Тернопіль)

Інші рішення

1С:Підприємство 8. Керівник. Базова версія

1S_box

Конфігурація розроблена як зручний інструмент роботи фінансових менеджерів і головних бухгалтерів. Звіти програми адаптовані для оперативного надання інформації про фінансові результати власникам та директорам підприємства.
Детальніше…

 

 

1С:Підприємство 8. Управління Проектним Офісом

1S_box

Впровадження рішення «1С:Управління проектним офісом» сприяє підвищенню якості управлінських рішень і досягненню стратегічних цілей підприємства через підвищення ефективності управління інформаційними потоками, знаннями і процесами підприємства.
Детальніше…

 

 

1С:Підприємство 8. Бізнес-школа ПРОФ

1S_box

Призначення продукту
1. Розробка власних навчальних курсів з метою їх використання всередині компанії або продажу кінцевим користувачам
2. Проведення навчання за допомогою навчальних курсів серії “1С:Бізнес-Школа” на індивідуальному комп’ютері, в локальній мережі підприємства або через Інтернет.
3. Адаптація тиражних навчальних курсів, випущених в серії “1С:Бізнес-Школа”, під специфіку роботи компанії. При виконанні рекомендацій по адаптації курсів зберігається можливість виконувати подальші поновлення курсів від постачальника.
Детальніше…

 

1С:Підприємство 8. Інвентаризація та управління майном

1S_box

Конфігурація “Інвентаризація та управління майном” призначена для автоматизації процесів управління об’єктами майна з метою зниження невиробничих витрат. В цілому конфігурація надає можливості управління майном, проведення інвентаризацій і діагностичних оглядів.
Конфігурація охоплює процеси, що супроводжують об’єкти майна на всьому життєвому циклі. Система може використовуватися як невеликими компаніями, так і великими компаніями, що мають територіально розподілену структуру з безліччю філій.
Детальніше…

 

1С:Підприємство 8. ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ

1S_box

Рішення “1С:ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства СТАНДАРТ” – це універсальна система для служби Service Desk (служби технічної підтримки), проста в налаштуванні і використанні. Вона призначена для ІТ-підрозділів організацій та сервісних компаній. Система розроблена на основі бібліотеки ITIL v3 (IT Infrastructure Library – бібліотека передового досвіду в області управління ІТ).
Детальніше…

 

1С:Підприємство 8. ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства ПРОФ

1S_box

Рішення “1С:ITIL Управління інформаційними технологіями підприємства ПРОФ” – це універсальна система для Service Desk (служби технічної підтримки), проста вналаштуванні і використанні. Вона призначена для ІТ-підрозділів організацій тасервісних компаній. Система розроблена на основі бібліотеки ITIL v3 (IT Infrastructure Library – бібліотека передового досвіду в області управління ІТ).
Детальніше…