Фотография 1

SoftSvit - 1С:Підприємство

Управління торгівлею

Конфігурація “Управління торгівлею для України” системи програм “ ″ є типовим прикладним рішенням, що дозволяє в комплексі автоматизувати завдання оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій, забезпечивши тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством. Конфігурація призначена для автоматизації обліку в організаціях, що займаються оптово-роздрібною торгівлею. Конфігурація дозволяє вести оперативний облік і керування не тільки торговими, а й складськими та фінансовими операціями.

Конфігурація автоматизує наступні напрямки торговельної діяльності:

-          управління продажами (включаючи оптову, роздрібну та комісійну торгівлю);

-          управління поставками;

-          планування продажів і закупівель;

-          управління складськими запасами;

-          управління замовленнями покупців;

-          управління відносинами з клієнтами;

-          аналіз товарообігу підприємства;

-          аналіз цін і управління ціновою політикою;

-          моніторинг та аналіз ефективності торгової діяльності.

Конфігурація підтримує оформлення практично всіх первинних документів торговельного обліку, у тому числі і документів руху грошових коштів. За допомогою документів враховується оперативна інформація при здійсненні господарських операцій. На основі цієї інформації здійснюється реалізація управлінських функцій.

Конфігурація “Управління торгівлею для України” призначена для обліку будь-яких видів торгових операцій. Завдяки гнучкості і налаштування конфігурація здатна виконувати функції обліку від ведення довідників і введення первинних документів до отримання різних аналітичних звітів.

У конфігурації ведеться управлінський облік по торговому підприємству в цілому. Для підприємства холдингової структури документи можуть оформлятися від імені декількох організацій, що входять до холдингу. Засобом реєстрації господарської операції є документ.

Конфігурація “Управління торгівлею” забезпечує автоматичний підбір даних, необхідних для ведення бухгалтерського обліку, і передачу цих даних.

У конфігурації передбачено перенесення даних з конфігурації “Торгівля і Склад”.