Фотография 1

softsvit - Медок, 1С (Тернопіль)

Сервіс перевірки контрагентів "ВІЗІРІС"

Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Модуль "ВІЗІРІС" легко інтегрується в Вашу облікову систему 1С та дозволяє автоматично перевірити довідник "Контрагенти" на наявність ненадійних партнерів - підприємств, які розпочали процес ліквідації/реорганізації чи банкрутства та приховують цей факт. Модуль автоматично повідомить Вас про зміну статусу Ваших контрагентів. Ви зможете отримувати інформацію про статус ділової надійності контрагента, який розраховується з наступних показників: чи є у підприємства борги за податками, чи є по підприємству виконавчі провадження, чи перебуває підприємство в процесі реорганізації/реорганізації/банкрутства, чи пов`язаний директор з раніше збанкрутілими/ліквідованими підприємствами. Додатково, при проведенні документів по контрагенту, можна перевірити статус платника ПДВ для уникнення проблемних ситуацій з реєстрації податкових накладних. Ви отримаєте змогу встановити в налаштуваннях граничний рівень індексу ділової надійності. Якщо при проведенні документу по контрагенту рівень індексу надійності буде нижчим від встановленого Вами - 1С зразу Вас про це проінформує, вивівши на дисплей поточне значення індексу та його розшифровку.

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕ, ВИКОРИСТОВУЮЧИ СЕРВІС ВІЗІРІС?

Фотографии

Фотография 1 Фотография 2 Фотография 3 Фотография 4

ЩО НОВОГО

Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Тепер у Вас є можливість автоматизувати процес створення карток контрагентів та процес їх оновлення! Для цього необхідно лише ввести код ЄДРПОУ Вашого контрагента у відповідне поле і "Візіріс" автоматично підтягне необхідну інфомацію з державних реєстрів та створить уже заповнену картку контрагента в "1С" або оновить існуючу!


Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Ви зможете отримувати інформацію про статус ділової надійності контрагента, який розраховується з наступних показників: чи є у підприємства борги за податками, чи є по підприємству виконавчі провадження, чи перебуває підприємство в процесі реорганізації/реорганізації/банкрутства, чи пов`язаний директор з раніше збанкрутілими/ліквідованими підприємствами.

Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Додатково, при проведенні документів по контрагенту, можна перевірити статус платника ПДВ для уникнення проблемних ситуацій з реєстрації податкових накладних.Учёные, находящиеся в состоянии аффекта

Ви отримаєте змогу встановити в налаштуваннях граничний рівень індексу ділової надійності. Якщо при проведенні документу по контрагенту рівень індексу надійності буде нижчим від встановленого Вами - 1С зразу Вас про це проінформує, вивівши на дисплей поточне значення індексу та його розшифровку.

Тарифні плани ВІЗІРІС

Пакет

ціна/місяць

ціна/три місяці

ціна/півроку (+20 днів в подарунок)

ціна/рік (+50 днів в подарунок)

економія

ВІЗІРІС.1C-Моніторинг (моніторинг ненадійних підприємств в 1С)

380

1140

2280

4560

ВІЗІРІС.WEB-Моніторинг (моніторинг в особистому кабінеті користувача)

360

1080

2160

4320

ВІЗІРІС.Контрагент (Автозаповнення картки контрагента в 1С + досьє контрагента)

300

900

1800

3600

ВІЗІРІС.Максимум (моніторинг в 1С+ВЕБ моніторинг+автозаповнення в 1С)

936

2808

5616

11232

економія 10%

ВІЗІРІС.Комплексний доступ для 1С (автозаповнення в 1С+моніторинг в 1С)

646

1938

3876

7752

економія 5%

ВІЗІРІС.Комплексний моніторинг (моніторинг в 1С+ВЕБ моніторинг)

703

2109

4218

8436

економія 5%

ВІЗІРІС.Контрагент Плюс (автозаповнення в 1С+веб моніторинг)

627

1881

3762

7524

економія 5%

Придбати